Шанси Монреаля на титул Кубка Стенлі після трьох програних матчів

Монреаль Тампа фінал

Після напружених півфіналів з Айлендерс команда Тампи-Бей виграла з рахунком 4-3 в серії, що додало їм особливої впевненості та зараз у фіналі Кубка Стенлі вони виграють у Монреаля з рахунком 3-0 після трьох матчів. Звичайно ж, канадський клуб ще зберігає шанси на камбек, але щоб його реалізувати потрібно продемонструвати атакувальний хокей. Стратегічний підхід не дав результатів в перших трьох матчах, тому дух хокеїстів Монреаля істотно впав. Їм потрібно зібратися і виграти хоча б один наступний матч, щоб повернути колишню впевненість у власних силах.

Монреаль зміг пройти чвертьфінал і півфінал на одному диханні, показавши надійну гру в захисті. У фінальній серії було допущено цілий ряд помилок хокеїстами першої п’ятірки. Запасні гравці не зуміли перебудуватися і витягнути команду в відповідальні моменти. Але канадський клуб може знайти в собі приховані резерви, тому вболівальники NHL з нетерпінням чекають продовження захопливого трилера. Всі будуть приємно здивовані, якщо вийде зрівняти рахунок 3-3, але зупинити атакувальні хвилі Тампи-Бей не так просто.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.