Упевнена гра російських тенісистів на Вімблдоні 2021

Рубльов Медведєв Хачанов

Три тенісисти із РФ будуть боротися за вихід у чвертьфінал тенісного турніру на Вімблдоні 2021 року. Хачанов, Рубльов і Медведєв впевнено дійшли до стадії 1/8 фіналу, демонструючи надійну гру на своїй подачі. Саме сильна подача і швидкі атакувальні виходи дозволили першій трійці тенісистів країни обіграти всіх попередніх суперників. Справжня драма розв’язалася в грі Медведєва і Чиліча, оскільки Данило програвав по ходу матчу з рахунком 2-0, але потім перебудувався і взяв три сети поспіль.

Хачанов буде грати в 1/8 фіналу з Кордою. Молодий американець може чинити серйозний опір, тому що він теж відмінно грає на своїх подачах, без проблем утримуючи гейми. Рубльов зустрінеться з Фучовічем, протистояння з яким вже буде третім на останніх турнірах Великого Шлему. До цього російський тенісист не залишав шансів своєму суперникові, але зараз все може змінитися і Мартон може нарешті виграти у Рубльова в цьому сезоні. Для Медведєва наступний матч теж може стати останнім на цьому турнірі, якщо Гуркач продовжить грати в той теніс на траві, який він показував у попередніх раундах Вімблдону.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.