Напередодні чвертьфіналів Євро 2020

Чвертьфінали Євро 2020

Після сенсаційних програшів кількох сильних збірних любителі футболу можуть побачити у фіналі будь-яку з команд, що залишилися в Євро 2020. Поза жодними сумнівами Іспанія зараз є одним з головних фаворитів, тому їх прохід далі в матчі проти Швейцарії дуже вірогідний. Після феєричної перемоги швейцарців у французів вони навряд чи повторять подібний успіх з Іспанією. В іншому чвертьфіналі п’ятниці Італія буде боротися з Бельгією. В даному протистоянні складно визначитися з фаворитом, тому результат вкрай непередбачуваний. Італія впевнено пройшла групу, вигравши три матчі, а Бельгія продемонструвала надійну гру з Португалією. Бельгійська збірна частенько віддавала ініціативу в іграх з іншими збірними, що може стати причиною їх програшу в чвертьфіналі.

Друга пара півфіналістів визначиться в суботу 3 липня. Данія після непростого виходу з групи почала демонструвати якісний футбол, створюючи численні атаки. Навіть без Ерікссена вони виглядають дуже добре і заслуговують на прохід далі в матчі проти Чехії. Україна феєричним чином пройшла Швецію, але наступний суперник буде дуже непростим. Для проходу до півфіналу українські футболісти повинні показати щось неймовірне і надійної гри в захисті тут точно буде недостатньо. Англія буде створювати атаки з усіх флангів і через середину, тому зупинити такий натиск буде непросто. Україна може вперше в історії потрапити в півфінальний матч чемпіонату Європи та поки поєдинок не почався – у них є всі шанси оформити сенсаційну перемогу.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.