Сенсаційні результати перших днів Вімблдону

Сенсації Вімблдону

Після невдалого початку трав’яного турніру Великого Шлему через дощ в перші дні сталося кілька сенсацій в чоловічій та жіночій сітці. Ніхто не міг передбачити, що Серена Вільямс програє в першому ж матчі одного зі своїх найуспішніших турнірів. Травма, отримана американкою, не дозволила їй дограти навіть перший сет, в якому вона впевнено повела в рахунку 1-3 з брейком. Так само знявся з матчу суперник Федерера, який вів у іменитого швейцарця за рахунком 2-1 по сетах. Після поразки Ціціпаса абсолютно несподівано вибув Джон Існер, для останнього з яких виступи на швидкісному покритті частенько були успішними. Нісіока зміг продемонструвати відмінний теніс в захисті, перемігши Існера в п’яти сетах.

Петра Квітова теж вирушила додому після невдалого старту турніру. Вона поступилася Слоан Стівенс з рахунком 0-2, тому в жіночій сітці після відмови Сімони Халеп і програшу Серени Вільямс знову може відбутися непередбачуваний фінал. Світоліна не без зусиль обіграла Ван Ютванк у першому колі, програвши другий сет з рахунком 2-6. Українська тенісистка змогла на досвіді здобути перемогу, показавши агресивний теніс у вирішальній партії. Її майбутній чоловік Гаель Монфіс також зміг добитися бажаного результату, вигравши в О’Коннела в п’яти сетах в матчі, який тривав три дні через дощ.