Ферстаппен є фаворитом останнього етапу Формули 1 в Абу-Дабі

Ферстаппен Хемільтон

Максимальна інтрига зберігається перед останнім етапом чемпіонату Формули 1 у 2021 році. По 369 очок у рейтингу мають Ферстаппен та Хемільтон перед останнім заїздом в Абу-Дабі. Багато уболівальників вважають, що цей сценарій був запланований, але слід віддати належне багаторазовому чемпіону світу з Формули 1 — Льюісу Хемільтону. Британець зміг вирівнятися зі своїм головним суперником у цьому чемпіонаті, маючи всі шанси знову стати найкращим на планеті. Ферстаппен зайняв перший рядок після першої практики, але в основному заїзді все відбуватиметься непередбачено. Цілком імовірно, що любителі швидкісних перегонів побачать нову сенсацію, і хтось із двох лідерів не доїде до фінішу, заздалегідь вибувши з боротьби.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.