Головні претенденти на титул в тенісному Мадриді

Надаль турнір Мадрид

Щорічний Мастерс в Мадриді пройде без Джоковича і Федерера, які через мікротравми не зможуть взяти участь у престижному турнірі. Основними претендентами на титул будуть Надаль, Ціціпас, Рубльов і Медвєдєв. Всі вони знаходяться в оптимальній формі, але для російських тенісистів грунтове покриття не завжди вважалося сприятливим. Рубльов виграв ґрунтовий турнір в Хорватії два роки тому і дійшов до фіналу в Монте Карло в цьому сезоні. Він продовжує стрімко прогресувати, тому в Мадриді ми зможемо побачити у виконанні Андрія черговий феєричний матч у фінальних стадіях.

Ціціпас проводить один з кращих грунтових сезонів. Він не зміг реалізувати в фіналі тенісного турніру Барселони кілька матчболів проти Надаля, але довів усім, що є одним з претендентів на вихід у фінал майбутнього Ролан Гаррос. Медвєдєв може продемонструвати якісну гру в захисті, оскільки грунтове покриття передбачає повільний відскок м’яча. Але саме Надаль продовжує залишатися головним претендентом на титул в Мадриді. Після повернення в тур Домініка Тіма, навряд чи в австрійця вийде швидко набрати форму, тому його програш на ранніх стадіях турніру буде абсолютно логічним.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.