Коментарі футболістів та тренерів перед матчем Ман Сіті та ПСЖ

Коментарі гравців ПСЖ

Неймар сказав, що готовий померти на футбольному полі, якщо йому доведеться діяти в ролі головного лідера через можливу відсутність Мбаппе. Саме бразилець повинен створювати гольові моменти, щоб здобути перемогу у сильного суперника. А головний тренер Манчестер Сіті Гвардіола з повагою висловився в сторону опонентів, не роблячи акцент на своєму клубі.

Захисник МС Стоунс вважає, що вони зможуть утримати власні ворота сухими, впевнено пройшовши до фіналу найпрестижнішого турніру Європи. А Вератті прокоментував майбутній матч, висловившись, що кожен хоче зіграти в такому поєдинку на стадії півфіналу, тому доведеться викластися на всі 100 відсотків. Нагадаємо, що зараз величезні шанси на вихід у фінал має Манчестер Сіті, яке на виїзді виграло у ПСЖ в першому поєдинку з рахунком 1-2.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.