Збірна України з гандболу неймовірним чином потрапила на ЧЄ 2022

Україна гандбол Європа

В січні 2022 року в Словаччині та Угорщині пройде черговий Чемпіонат Європи з гандболу. У кваліфікаційному відборі збірна України посіла третє місце в своїй групі, зберігаючи шанси на вихід на престижний турнір. Чудовим чином збірні в інших групах зіграли саме так, як це потрібно було для українців, тому останній квиток на ЧЄ 2022 став дуже приємною новиною.

Збірна України з гандболу програла останній матч проти Чехії з рахунком 27-22, але внаслідок більш вдалої статистики в іграх проти кращих команд групи змогла пробитися у фінальну стадію Чемпіонату Європи. У число чотирьох щасливчиків, які пройшли на ЧЄ з третього місця в групах, також потрапили Боснія і Герцеговина, Польща і Литва.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.