Хто отримає золотий м’яч у 2021 році?

Левандовскі золотий м'яч

Основним претендентом на звання кращого гравця на думку престижного видання France Football є Роберт Левандовскі. Футболіст мюнхенської Баварії продовжує демонструвати високий клас гри в матчах за збірну і німецький клуб. Навряд чи Мессі та Роналду отримають золотий м’яч в цьому році, оскільки вони поступово потрапляють в тінь. Аргентинець практично нічим не блищить в паризькому ПЖС, а його команда програє не найсильнішим суперникам.

Крім Левандовскі в число фаворитів у голосуванні можуть потрапити Мбаппе, Карім Бензема і Холанд із Боруссії Дортмунд. Зідан вважає, що саме Бензема заслуговує на дану нагороду. Але нападник Баварії істотно виділяється на загальному тлі, тому не виключено, що саме він заслужено отримає золотий м’яч у 2021 році.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.