Ідеальний вечір для збірної України з футболу

Україна відбір ЧС

Протягом усього відбіркового турніру до Чемпіонату Світу з футболу 2022 року збірна України поступалася другим рядком у турнірній таблиці після Франції. Фінляндія могла стати справжньою сенсацією, але впевнена гра українських футболістів в останньому матчі проти Боснії та Герцеговини та ідеальна форма Кіліана Мбаппе стали ключовими факторами для виходу України в плей-офф стикових поєдинків.

Україна виграла на виїзді у Боснії та Герцеговини з рахунком 0-2, а Франція точно з таким самим рахунком переграла фінів. Ідеальний вечір для української збірної дозволив пройти до наступного раунду плей-офф. Стикові матчі можуть вивести на Італію, але вболівальники України сподіваються, що жереб не буде таким нещадним.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.