Ястремська пройшла далі, а Світоліна вилетіла з турніру в Цинциннаті

Ястремська Світоліна Цинциннаті

Даяна Ястремська змогла стратегічно переграти американку Макнеллі на старті турніру в Цинциннаті. Після перемоги в першому сеті на тай-брейку друга партія виявилася складніше, тому що після рахунку 5-3 українка змогла зрівняти рахунок, знову продемонструвавши агресивну гру в вирішальному 13-му геймі. У другому колі їй доведеться поборотися з переможницею Ролан Гаррос цього року — Крейчиковою. Даяна може здобути перемогу, поступово набираючи звичну форму, але фавориткою зустрічі є саме чеська тенісистка.

Еліна Світоліна знову показала невпевнену гру в другому колі престижних змагань. Після тріумфу на Олімпіаді в Токіо суперницею у другому раунді в Цинциннаті стала багаторазова переможниця турнірів Великого Шлему — Ангелік Кербер. Німецька тенісистка почала грати на своєму високому рівні в середині літа після трав’яного сезону, що доводять її дві впевнені перемоги над не самими простими суперницями на даному турнірі. Світоліна змогла виграти другий сет 6-2, але в третій партії проти німкеню довелося постійно наздоганяти, тому в вирішальних геймах українці не вистачило впевненості та везіння.

Засновник інтернет-порталу Stavki.UA, присвяченому огляду популярних букмекерських контор та онлайн казино
X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.