Ювентус продав Роналду за 28 мільйонів євро

Роналду Манчестер Юнайтед

Після сенсаційного переходу Мессі з Барселони в ПСЖ це трансферне літо в футбольному світі піднесло уболівальникам новий сюрприз. Туринський Ювентус погодився продати Кріштіану Роналду в англійський клуб Манчестер Юнайтед. Зірка європейського футболу перейшла в свій перший клуб в кар’єрі за 28 мільйонів євро. Для когось дана сума за такого футболіста може здатися вкрай маленькою, але всі прекрасно розуміють, що завершення кар’єри легендарного гравця вже не за горами.

Протягом шести років до 2009 Кріштіану грав за Манчестер Юнайтед, забивши 118 голів. Він може побити нові рекорди, оскільки всі нові голи йтимуть в суму тим, які він реалізував в цій команді раніше. Його перехід в МЮ не був зрозумілим до самого кінця, тому що Манчестер Сіті виявляв максимальне бажання придбати футболіста. Але вже через один день після надходження даної інформації — сумніви розвіялися, коли сам Роналду заявив, що в Манчестері він буде грати тільки за Юнайтед. На певному етапі скаути Манчестер Сіті вийшли з переговорів про можливе підписання футболіста, коли зрозуміли, що перехід португальця в їх клуб неможливий через особисті причини гравця. Роналду може істотно посилити команду, яка претендує на вдалий виступ у Лізі Чемпіонів. Не виключено, що в цьому сезоні найпрестижнішого футбольного турніру Європи ми зможемо знову побачити протистояння Леонеля Мессі та Кріштіану, якщо ПСЖ потрапить з МЮ в одну групу або в фінальних стадіях турніру.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.