Українські паралімпійці виграли в перший день ігор в Токіо 8 медалей

Україна Паралімпіада Токіо

Паралімпійські спортсмени від України в Токіо в перший же день змагань виграли 8 медалей. За кількістю медалей це другий результат після Австралії, але на поточний момент українці займають в загальному заліку п’яте місце, оскільки поступаються за кількістю золотих медалей.

Єлизавета Мерешко взяла золоту медаль у плаванні. Срібло виграли Антон Коль, Максим Кріпак і Олексій Вірченко в тому ж виді спорту, а в фехтуванні ту ж медаль завоювали Артем Манько та Олена Федота. Бронзові Медалі виграли Євгенія Бреус та Анна Гонтар. Список тріумфальніх результатів в перший день Паралімпійськіх Ігор вражає, що вселяє впевненість на боротьбу за перші місця в рейтингу кращих збірних світу.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.