Сенсаційні результати кваліфікації до турніру US Open

Кваліфікація US Open

Напередодні тенісного турніру Великого Шлему проходить кваліфікація, в якій беруть участь багато українських спортсменів. Нажаль, Сергій Стаховський програв молодому американцеві після виграного першого сету. Він не зміг конвертувати свій досвід в потрібний для нього результат, програвши через відсутність фізичної підготовки. Дивовижний матч видав Марченко, який програючи у вирішальній партії з рахунком 5-6, зміг відіграти три матч-боли на прийомі. Вольова перемога українця повинна надати йому впевненості, тому майбутній матч проти Легечки він повинен проходити без проблем.

Завацька програла в двох сетах полячці Радванській Урсулі, вибувши з кваліфікації. А Олеся Цуренко на досвіді показала надійний теніс на задній лінії корту, вигравши з рахунком 2-0. У наступному раунді вона зіграє проти Анни Кароліни Шмідлової. А в цей час на турнірі в Чикаго дві українські тенісистки Світоліна і Костюк продовжують боротьбу за вихід до фінальних стадій змагань.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.