Камерон Норрі сенсаційно вийшов у фінал турніру в Сан-Дієго

Норрі Рууд фінал

Британський тенісист Норрі в цьому сезоні демонструє дуже хороший рівень, швидко пересуваючись по задній лінії та зберігаючи м’яч в корті по ходу тривалих розіграшів. Його суперником по півфіналу був Андрій Рубльов, останній з яких вважався явним фаворитом. Але впевнена гра Норрі дозволила йому виграти ключові розіграші, після чого в третьому сеті з одним брейком британець зміг утримати свою перевагу. Після програного сету Камерон зібрався з думками та коштом психологічної стійкості стратегічно переграв неслабкого суперника 6-3 3-6 4-6.

У другому півфіналі Каспер Рууд довів, що він справедливо заслужив місце в півфіналі турніру. Норвезький тенісист в цьому сезоні виграв кілька тенісних турнірів на ґрунтовому покритті, але жодного разу не доходив до фіналів змагань на харді. Дімітров не зміг показати гідний теніс і програв у півфіналі. Букмекери вважають, що Рууд буде фаворитом у фінальному поєдинку проти Норрі, але кожен з гравців має всі шанси на перемогу, поки матч ще не почався.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.