Матч втрачених можливостей для Еліни Світоліної

Світоліна Жабер Чикаго

Турнір в жіночому турі WTA, який проходить в американському місті Чикаго, завершився для Еліни Світоліної. Українська тенісистка програла в чвертьфіналі Онс Жабер. Даний матч став показовим для Світоліної, тому що вона упустила безліч можливостей і не реалізувала велику кількість брейк-поінтів. У першому сеті Еліна вела за рахунком 4-1 і примудрилася програти п’ять геймів поспіль. У другій партії вона відразу віддала ініціативу суперниці, а потім могла повернутися в матч, але з п’яти брейк-поінтів жодного разу не змогла виграти очко.

Жабер зіграє в півфіналі Чикаго проти Рибакіної, а в другому півфіналі Гарбін’є Мугуруса зустрінеться з Маркетою Вондрусовою. Всупереч тому, що даний турнір ніколи не був престижним, організатори змогли виділити кругленьку суму в призовому фонді, що привернуло увагу багатьох іменитих тенісисток. Цікаві півфінальні матчі пройдуть ввечері за київським часом в суботу 2 жовтня.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.