Новий тенісний турнір в американському Сан-Дієго

Маррей Рууд теніс

Змагання рівня ATP 250 в місті Сан-Дієго в США зібрали багатьох популярних тенісистів. Склад дійсно вражає, оскільки на новий турнір приїхали Рубльов, Маррей, Нішикорі, Оже-Альяссім і багато інших гравців з топ-30 світового рейтингу. Після швидкого завершення кубка Лейвера багато тенісистів вирішили взяти участь в даному турнірі. Рубльов вже вийшов у чвертьфінал, впевнено обігравши Накашіму в двох сетах. Гуркач і Шварцман також пройшли далі.

Сьогоднішній ігровий вечір може піднести сюрпризи. Центральним поєдинком буде матч Маррея проти Каспера Рууда. Британський тенісист почав набирати форму, перебуваючи на незвичній 109-му рядку світового рейтингу після тривалої відсутності в турі через травму. Енді має колосальний досвід, але його суперник за думкою букмекерів є фаворитом матчу. На харді Рууд грає не так добре, як на ґрунті, тому ймовірність перемоги Маррея цілком можлива.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.