Кароліна вдруге поспіль програла Тампі в чвертьфіналі

Тампа Кароліна НХЛ

Кубок Стенлі продовжує набирати обороти напередодні фінальних матчів сезону. Тампа знову продемонструвала хорошу гру в захисті, стратегічно перегравши Кароліну вдруге поспіль. Ведучи в серії 2-0, у них є відмінні шанси пробитися до фінальної частини турніру.

Обидва матчі пройшли за ідентичним сценарієм. Першу шайбу в двох випадках забивали хокеїсти Тампи, а потім нарощували перевагу. Кароліні багато раз не щастило, тому вони не змогли реалізувати непогані моменти. Протягом сезону в особистих протистояннях даних команд не можна було передбачити явного переможця, тому можна впевнено вважати їх рівними суперниками. Інтрига зберігається, але наступний програш Кароліни практично гарантує прохід Тампи Бей в півфінал кубка Стенлі.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.