Сенсації та новини на старті турніру Великого Шлему в Парижі

Ролан Гаррос 2021

Паризький тенісний турнір продовжує підносити сюрпризи для любителів тенісу та вболівальників на кортах Ролан Гаррос. Надаль не зміг розгромити суперника, що було для нього звичною справою в попередніх роках улюблених змагань. Після вильоту Тіма багато тенісистів розслабилися, а саме Звєрєв, який програв дві стартові партії в матчі проти німця Отте. Олександр зміг вчасно перехопити ініціативу, здобувши вольову перемогу над не найсильнішим опонентом.

У жіночій сітці теж не обійшлося без цікавих результатів. Осака знову опинилася в центрі скандальної історії, відмовившись від прес-конференції з суб’єктивних причин. Українська тенісистка Світоліна з легкістю виграла у суперниці, яка не входить в першу тисячу світового рейтингу. Костюк стала справжньою сенсацією, обігравши переможницю Ролан Гаррос Гарбін’є Мугуруса в двох сетах. Марта продовжує прогресувати, демонструючи непогані результати на грунтовому покритті. І не варто забувати про українську тенісистку Калініну, яка пройшла кваліфікацію і виграла в першому раунді турніру Великого Шлему, що на сьогодні є її найкращим результатом в кар’єрі.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.