Роджер Федерер стартував на турнірі в Парижі з перемоги

Федерер Ролан Гаррос

Упевнена гра Федерера дозволила йому успішно розпочати участь в престижному тенісному турнірі Великого Шлему на кортах Ролан Гаррос. Швейцарцю протистояв Денис Істомін, що пройшов кваліфікацію і потрапив в основну сітку після відбору. Роджер швидко пересувався по задній лінії у свої 39 років, впевнено пробиваючи по кутах корту. У Істоміна практично не було шансів, тому матч завершився з рахунком 3-0.

В першому сеті Федерер зробив відразу два брейки, створюючи тиск практично після кожного удару опонента. Невеликі труднощі виникли у другій партії, але Роджер не доводив гру до тай-брейку. У наступному раунді з великою часткою ймовірності швейцарський тенісист зіграє з Маріном Чиличем, з яким вони грали кілька років тому у фіналі Вімблдону. В цілому гра Федерера вселила впевненість в уболівальників і любителів тенісу, тому багато хто мріє побачити його в фінальних стадіях Ролан Гаррос. Він вигравав цей турнір у 2009 році, але через 12 років має непогані шанси повторити цей успіх.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.