Коментатора звільнили після висловлювання на адресу Серени Вільямс

Серена Вільямс Монако

Черговий етап Формули 1, що проходив на вихідних в Монако не був сенсаційним в плані результатів, але стався неприємний інцидент з коментатором. На одному з популярних телеканалів ведучий трансляції невдало висловився на адресу Серени Вільямс, заявивши, що сьогодні вона буде розмахувати чимось іншим. Він мав на увазі, що в руках ми не побачимо звичну тенісну ракетку, а замість неї спортсменка буде махати чорно-білим прапором на старті гонки. Таке висловлювання викликало резонанс, тому що воно містить в собі подвійний контекст. Після цього інциденту коментатор був звільнений, але він все-таки попросив вибачення, тому в найближчому майбутньому він можливо поверне роботу.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.