Король тенісу повернувся в тур і програв в першому ж матчі

Федерер Андухар Женева

Великий Роджер Федерер поступився на старті тенісного турніру в Женеві в матчі проти іспанця Пабло Андухара. Швейцарець хотів потренуватися, не сильно викладаючись на старті зустрічі. Після програної подачі при рахунку 4-5 на користь Андухара — Федерер віддав першу партію. Далі все пішло за сценарієм короля тенісу і він виграв другий сет з одним брейком із рахунком 6-3, але розклади у вирішальній партії були неймовірно непередбачуваними.

Федерер програв у третьому сеті, виграючи по ходу з рахунком 4-2. Він примудрився віддати дві подачі поспіль. Після відіграних двох матчболів здалося, що ситуація вирівнюється і він зможе довести справу до фінального тай-брейку. Але Андухар діяв максимально агресивно, сильно відбиваючи кожну подачу під задню лінію. Перемога з рахунком 6-4 на користь іспанського тенісиста здивувала його самого, а Федерер знову програв на ранніх стадіях. Далі буде цікавіше, оскільки ми зможемо побачити швейцарця на турнірі Великого Шолома в Парижі на Ролан Гаррос 2021.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.