Манчестер Сіті з Лестером забили 9 голів

Манчестер Сіті Лестер

Центральний поєдинок 10-го туру АПЛ між Манчестер Сіті та Лестером став справжнім трилером. На 25 хвилині матчу підопічні Гвардіоли встигли забити одразу чотири голи. Різні футболісти змогли реалізувати гольові моменти, практично гарантувавши перемогу у першій половині поєдинку. У другому таймі Лестер зміг відповісти гідною грою.

На 55 хвилині Меддісон зменшив відставання у рахунку, на 59 хвилині Лукман зробив рахунок 4-2, а вже на 66 хвилині різниця у рахунку скоротилася до одного гола. Але на 69 хвилині футболіст Манчестер Сіті — Лапорт зняв усі питання щодо результату, а потім Стерлінг забив свій другий гол, і зустріч закінчилася з фінальним рахунком на табло 6-3. Команди змогли реалізувати 9 гольових моментів, а Пеп Гвардіола зміцнив свої позиції на першому рядку найсильнішого європейського чемпіонату.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.