Марта Костюк продовжує впевнено перемагати на Ролан Гаррос

Костюк Ролан Гаррос

Українська тенісистка після перемоги над іспанкою Гарбін’є Мугурусою змогла впевнено переграти китаянку Чжен Сайсай з рахунком 6-3 6-4. Марта Костюк демонструє відмінну гру в атаці, встигаючи захищатися за допомогою високої швидкості. Вона вміє комбінувати з різними темпами гри, тому їй прогнозують успішне майбутнє в жіночому тенісі. У неї є чудові шанси дійти на Ролан Гаррос досить далеко.

Костюк ретельно підготувалася до тенісного турніру Великого Шлему, не показуючи серйозних результатів на грунтовому покритті в попередні роки. Не можна сказати, що жеребкування було для неї вдалим, але вона змогла показати в Парижі той самий теніс, якого від нього чекають вболівальники з України. Марта зіграє в третьому раунді проти росіянки Грачової. Саме українка є фаворитом цієї зустрічі.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.