Німеччина вийшла до півфіналу Чемпіонату Світу з хокею

Німеччина хокей ЧС

Дивним є той факт, що Чемпіонат Світу з хокею йде паралельно з регулярним чемпіонатом NHL. У кожному з турнірів зараз проходять чвертьфінальні поєдинки. Знаменною подією стала сенсаційна перемога Німеччини над Швейцарією. Німці не перемагали цю збірну протягом декількох років, тому такий результат є для них вкрай успішним досягненням.

Спочатку сценарій зустрічі для любителів хокею був досить передбачуваним. Швейцарія забила першу шайбу, а потім змогла подвоїти свою перевагу. Далі збірна Німеччини почала відчувати в собі впевненість і після першої відіграної шайби їм стало ясно, що можна зрівняти рахунок. У самій кінцівці вони все-таки змогли перевести матч в додаткові періоди. Нічого надприродного в додатковий час не сталося, тому вирішувати долю квитка в півфінал Чемпіонату Світу 2021 року довелося в серії післяматчевих буллітів. Німеччина після подібного сценарію була в чудовому настрої, тому дана серія закінчилася їх сенсаційною перемогою.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.