Переможна серія української тенісистки Калініної перервалася

Калініна Ангеліна теніс

На тенісному турнірі Великого Шлему в Парижі українська тенісистка продемонструвала дуже хороші результати, прорвавшись в основну сітку змагань після серії перемог і після проходження кваліфікації. Калініна змогла перемогти три стартові матчі, вигравши перший поєдинок початкового раунду у Анжелік Кербер. Українка показала відмінний теніс в атаці, але в другому раунді її зупинила американка Коллінз.

Матч Калініної проти Коллінз можна вважати невдалим не тільки внаслідок кінцевого результату. Програш з рахунком 6-0 6-2 є повним провалом, але причиною цього могла стати втома. Українка виграла кілька не самих престижних турнірів в цьому році, показавши непогану гру на задній лінії. В Україні багато хто сподівався, що вона зможе зробити справжню сенсацію, але вона програла. Ангеліна в будь-якому випадку — розумниця. Вона почала швидко прогресувати в цьому сезоні, тому любителі тенісу бажають їй успіхів в майбутньому.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.