Матчі футбольної Ліги Конференції викликали фурор у вболівальників

Ліга Конференцій Рома

Багато скептиків і фахівці футболу не кращим чином поставилися до створення нового турніру під назвою Ліга Конференцій. Клуби з європейських чемпіонатів, які беруть участь в даних змаганнях, не змогли потрапити за підсумками попереднього сезону в Лігу Чемпіонів і Лігу Європи. Але склад команд включає такі відомі клуби, як Рома, Тоттенхем, Ренн, Фейеноорд, Базель і АЗ Алкмар. В день проведення паралельних матчів в Лізі Конференції та в Лізі Європи більше увагу викликав менш престижний турнір. Сталося кілька сенсацій, які здивували футбольних уболівальників по всій Європі.

Жозе Моуріньо після приходу на пост італійської Роми досить непогано розпочав новий сезон, але в Лізі Конференцій його команда програла в третьому турі з рахунком 6-1 на виїзді проти норвезького Буді/Глимт. У захисті футболісти Роми частенько припускалися помилок, а в атаці вийшло реалізувати тільки один гольовий момент. Не виключено, що після поразки від Ювентуса команда підійшла до даної зустрічі не кращим чином. Також слід зазначити програш Тоттенхема, який поступився нідерландському Вітесс з мінімальним рахунком 1-0. Луганська Зоря змогла продемонструвати волю до перемоги, заробивши важливі три очки в поєдинку проти болгарського клубу ЦСКА Софія. Ці клуби знаходяться в одній групі з Ромою і Буді/Глимт, тому в майбутньому ми зможемо побачити ще багато цікавих протистоянь, які теж можуть завершитися з хокейним рахунком. Рома Жозе Моуріньо після поразки знаходиться на другій сходинці групи, маючи на 3 очки більше, ніж в української Зорі.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.