Розгромна поразка донецького Шахтаря у футбольній Лізі Чемпіонів

Реал Шахтар ЛЧ

Відмінна гра Шахтаря в українському чемпіонаті в останню неділю в матчі проти Зорі розслабила футболістів, тому вони не змогли гідно виступити в черговому поєдинку групового етапу Ліги Чемпіонів. Зустріч з європейським грандом Реал Мадрид завершилася поразкою з ганебним рахунком 0-5. У першому таймі стався безглуздий інцидент, в результаті якого після прострілу з флангу Кривцов випадково зрізав м’яч у власні ворота. У другій половині зустрічі мадридські футболісти почали демонструвати індивідуальну майстерність. Вінісіус обходив захисників Шахтаря досить легко, створюючи один гольовий момент за іншим. Після третього забитого гола український клуб постарався створити гольові моменти, але не вистачало реалізації. В результаті Реал довів справу до розгрому, забивши п’ять м’ячів на будь-який смак.

Зараз у донецького Шахтаря практично немає шансів на вихід з групи Ліги Чемпіонів. Путівка в Лігу Європи також під величезним сумнівом, оскільки головний конкурент у вигляді молдавського Шерифа має 6 очок в активі. Наступний тур буде проходити для українського клубу на стадіоні Реалу, тому взяти там хоча б одне очко буде вкрай складно, але поки гра не почалася — шанси завжди є. У паралельному матчі український тренер Вернидуб міг знову зробити зі своєю командою Шериф сенсацію в матчі проти Інтера на стадіоні італійців. Після 60 хвилини рахунок був 1-1, але потім господарі стадіону продовжили постійний тиск на ворота суперників, вигравши в результаті 3-1.