Мілан повів у матчі проти Дженоа Андрія Шевченка

Дженоа Мілан Шевченко

Дебют Андрія Шевченка прогнозовано став невдалим, оскільки український тренер взяв команду, яка перебуває на межі вильоту із Серії А вже на старті сезону. Черговий тур італійського чемпіонату став символічним, бо Дженоа грає проти Мілана. З перших хвилин господарі стадіону почали програвати після забитого гола у виконанні Ібрагімовича, а наприкінці першого тайму гості подвоїли перевагу.

У попередньому турі Дженоа змогла вистояти у протистоянні з Удінезе, але проти гідних суперників грати набагато складніше. У матчі проти Мілана ще не все втрачено, бо попереду другий тайм. Потрібно зібратися і постаратися заробити бодай одне очко. Андрій Шевченко взяв керівництво над командою, яка є аутсайдером, що викликає повагу. Багато любителів футболу з України підтримують його новий клуб і бажають Андрію виконати завдання мінімум — не вилетіти із Серії А цього сезону. А на результат матчу проти Мілана після першого тайму можна зробити ставку за найвигіднішими коефіцієнтами в букмекерській конторі Betwinner, де також можна знайти широкий розпис на тотали та фори для цього поєдинку.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.