Скандальний сьомий Золотий М’яч для Ліонеля Мессі

Левандовський Золотий Мяч

Щорічне вручення Золотого М’яча за версією престижного видання France Football стало частково скандальним, оскільки багато вболівальників футболу були впевнені, що цю нагороду отримає Роберт Левандовський. Ще до початку церемонії сталося кілька невеликих скандальних історій, пов’язаних із відмовою прийти на вручення з боку Кріштіану Роналду та Каріма Бензема. Багато хто думає, що ці футболісти могли заздалегідь знати про результати, тому відмовилися брати участь у церемонії нагородження.

Після того, як Мессі отримав Золотий М’яч, він висловився у бік Роберта Левандовський. Аргентинець вважає, що польський футболіст без сумніву заслуговує на нагороду цього року. Футбольна громадськість також розділилася в даному питанні, тому що Ліонель Мессі давно не показує гру на своєму звичному рівні, а значить, не заслуговує на цю нагороду. Після скандальної церемонії багато фахівців виступили з пропозицією реформувати вручення Золотого М’яча, використовуючи в майбутньому статистичні дані, а не ухвалюючи рішення на основі суб’єктивних суджень.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.