Міланський Інтер та МЮ виграли свої матчі на останніх хвилинах

Футбол європейські чемпіонати

Футбольні чемпіонати Європи цієї суботи подарували безліч цікавих матчів. Манчестер Юнайтед важко виграв у Вест Хему, останній з яких сенсаційно веде боротьбу за місце в Лізі Чемпіонів наступного сезону. Команда Андрія Ярмоленка набрала достатню кількість очок, щоб претендувати на місце в європейських кубках. Але матч проти МЮ став для них невдалим, оскільки вони програли на останніх хвилинах. Решфорд на 93 хвилині реалізував один із нечисленних гольових моментів, ставши героєм матчу та заробивши важливі три очки для «червоних дияволів».

Венеція могла створити сенсацію у матчі проти Інтера, але для міланського клубу все склалося вдало. Вольова перемога дозволила команді Індзагі взяти чергові три очки у боротьбі за нове чемпіонство. Інтер забив гол на 90 хвилині, конвертувавши постійне володіння м’ячем у потрібний результат. У букмекерській конторі Паріматч на останніх хвилинах цього матчу можна було поставити на дуже великий коефіцієнт на перемогу міланських футболістів.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.