Музетті повів в матчі проти Джоковича і знявся через травму

Музетті травма Джокович

Сенсаційно міг завершитися поєдинок між Музетті і Новаком Джоковічем, оскільки італійський тенісист повів з рахунком 2-0 по партіях, але потім не зміг дограти зустріч до кінця. Феноменальний теніс демонстрував Музетті в перших двох сетах, показуючи максимально агресивну гру проти першої ракетки світу. Джокович програв два тай-брейки підряд, але потім почався непередбачений сюжет.

Музетті отримав травму, яка не дозволила йому продовжити гру на гідному рівні. Італієць відходив два сети на рівних ногах, а в п’ятій партії за рахунку 4-0 по геймах все-таки був змушений знятися. Молодий тенісист продовжує стрімко прогресувати, тому вболівальники та любителі цього виду спорту бажають йому швидкого одужання до початку наступного тенісного турніру Великого Шлему в Лондоні.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.