Напередодні фіналу футбольного Євро 2020

Англія Данія пенальті

Багато подій відбулося в півфінальних поєдинках Євро 2020 року, але більш скандальним виявився матч Англія — Данія. Багато фахівців і вболівальників негативно висловились в сторону рішення судді поставити пенальті в екстратаймі. Даний інцидент став ключовим в протистоянні англійців і данців. Збірна Данії показала гідний рівень гри та мала всі шанси сенсаційно стати фіналістами Євро 2020. Але після сумнівного падіння Стерлінга ніхто не захотів переглядати повтори, і було поставлено пенальті, яке не дуже успішно реалізував Гаррі Кейн.

Після удару з пенальті воротар Данії відбив м’яч, але зробив це не найкращим чином, тому англійський нападник забив гол, добивши «круглого» у ворота. Також в УЄФА розглядається унікальна справа, в якій фігурують вболівальники збірної Англії. Саме до них виставлені претензії, тому що є підозра, що вони в момент пробиття пенальті світили в очі данського голкіпера Шмайхеля. Уже ніхто не буде скасовувати результат, і не буде переграватися матч, але в фіналі Італія — Англія ми можемо побачити набагато менше англійських уболівальників на стадіоні в Лондоні.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.