Напередодні першого туру футбольної Ліги Чемпіонів 2021/2022

Ліга Чемпіонів футбол

Груповий турнір Ліги Чемпіонів стартує вже завтра 14 вересня. Перші матчі привертають особливу увагу, оскільки є кілька серйозних протистоянь за участю кращих клубів Європи. Матч Барселони з Баварією буде центральним поєдинком першого ігрового дня. Ніхто не знає, як буде виглядати каталонський клуб після переходу Ліонеля Мессі в ПСЖ. Баварія продовжує громити своїх суперників у Бундеслізі, тому букмекери вважають німецький клуб фаворитом, всупереч тому що вони будуть грати на виїзному стадіоні Барселони.

Ліверпуль зіграє вдома з Міланом. Справжні цінителі футболу ще пам’ятають їх легендарне протистояння в фіналі Ліги Чемпіонів 2005 року. Інтер знову потрапив в одну групу з мадридським Реалом і донецьким Шахтарем. Київське Динамо буде приймати на своєму стадіоні в Києві португальську Бенфіку. Команда Луческу зараз виглядає дуже перспективною, але група у динамівців попалася не найпростіша. У майбутньому потрібно буде ще зіграти з Баварією і Барселоною. Якщо без Мессі каталонський клуб істотно втратить, Динамо Київ зможе продемонструвати новий рівень командної гри.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.