Тенісистка Радукану з кваліфікації виграла US Open 2021

Емма Радукану теніс

Неймовірна сенсація сталася на тенісному турнірі Великого Шолому в Нью-Йорку, де переможницею стала тенісистка, яка з кваліфікації пройшла весь шлях до фіналу. Що дивно, Радукану не програла жодного сету протягом усіх змагань. Це феноменальний результат, який давно ніхто не показував. Великобританська спортсменка до старту турніру була на 151 сходинці світового рейтингу, тому такого результату точно ніхто не очікував.

У фінальному матчі Радукану зустрічалася з ще однією сенсацією турніру — тенісисткою з Канади, яка обіграла Світоліну в чвертьфіналі. Лейла Фернандес точно так же, як її суперниця по фіналу US Open ще два роки тому брала участь в турнірах серед юніорів, де одного разу програла Радукану зі схожим рахунком. Емма всього лише три місяці назад почала брати участь в змаганнях рівня WTA і дуже швидко домоглася такого результату. Також слід зазначити драматичну розв’язку в фінальному матчі: ведучи за рахунком 5-3 у другому сеті, британка поранила коліно і змушена була взяти медичну перерву. Це не сподобалося Фернандес, після чого канадка не змогла реалізувати свій брейк-поінт і програла матч. У найближчому майбутньому чекаємо від Емми Радукану подібних результатів на інших турнірах. У свої 18 років вона домоглася успіху, якого не могли домогтися сильні тенісистки протягом всієї кар’єри. Наприклад, Еліна Світоліна має в своєму активі перемоги над усіма тенісистками з першої десятки світового рейтингу, але Великий Шолом залишається її мрією.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.