Сенсаційні півфінали тенісного турніру US Open

Саккарі Соболенко теніс

Ніхто з чотирьох учасниць півфінальних матчів на US Open в жіночій сітці до цього не вигравав турнір Великого Шлему, що для тенісу серед жінок вважається звичною справою протягом декількох останніх сезонів. Складно оцінити шанси кожної тенісистки, оскільки практично всі вони грають на досить високому рівні. Справжньою сенсацією є Емма Радукану з Великобританії, яка вийшла в основну сітку турніру в Нью-Йорку через кваліфікацію. Вона не програла жодного сету по ходу турніру, займаючи до змагань 151 позицію в світовому рейтингу WTA. Також слід відзначити мексиканку Фернандес, яка сенсаційно пробилася у півфінал престижного Великого Шлему. Саме вона обіграла українку Еліну Світоліну в чвертьфіналі, вигравши по ходу драматичного тай-брейку в третій вирішальній партії за рахунку 5-5.

Двома фаворитками півфіналів є Марія Саккарі та Аріна Соболенко. Тенісистка з Греції — Саккарі повинна була виходити в цьому сезоні в фінал Вімблдону, але не змогла реалізувати матч-бол. Тепер вона підійшла до гри набагато серйозніше, стратегічно перегравши досвідчену Кароліну Плішкову. Марія має відмінні шанси стати в Нью-Йорку переможницею, демонструючи агресивний теніс в атаці та швидко пересуваючись на задній лінії корту під час захисних дій. Соболенко в другому півфіналі буде намагатися «задавити» суперницю потужними ударами. Аріна має відмінні шанси на вихід у фінал US Open, що підтверджують котирування букмекерів до початку матчу. Обидва поєдинки пройдуть в нічний час по Києву, але справжні цінителі великого тенісу обов’язково будуть дивитися їх у прямому ефірі.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.