Виступи українських тенісисток на американському турнірі US Open

Світоліна Ястремська теніс

Щорічний турнір Великого Шлему US Open вже можна вважати досить успішним для українських тенісисток. Еліна Світоліна змогла дійти до чвертьфіналу, вийшовши на сенсацію цього турніру — 18-річну Фернандес з Мексики. Марта Костюк в парі з Ястремською в напруженій боротьбі програли парний матч на стадії третього кола. Але Даяна Ястремська вийшла в півфінал в міксті в парі з Перселлом з Австралії.

Напередодні чвертьфіналу Світоліної проти Фернандес слід зазначити, що українка є явною фавориткою, але її суперниця на цьому тенісному турнірі обіграла іменитих тенісисток. Осака програла мексиканці в третьому колі, а потім після першого виграного сету Кербер не змогла впоратися зі швидкісної суперницею. Якщо Світоліна гратиме максимально агресивно, у неї є всі шанси вперше в кар’єрі вийти у заповітний півфінал US Open.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.