Недільні фінали тенісних турнірів у Відні та Санкт-Петербурзі

Тенісний турнір Відень

Черговий тенісний тиждень подарував цікаві матчі на турнірах у Відні та Санкт-Петербурзі. Австрійський турнір рівня ATP 250 став вдалим для олімпійського чемпіона Олександра Звєрєва, який систематично пройшов усіх суперників до фіналу, перемігши у півфіналі молодого Алькараса Гарфію. У другому півфіналі після програного сету Френсіс Тіафо зміг знайти ключі для перемоги над Янніком Сіннером, здобувши вольову перемогу з рахунком 2-1 по сетах. Американець у вирішальному сеті виграв 6-2, зробивши два брейки. Фінал Відня приверне особливу увагу, оскільки Тіафо має всі шанси зробити сенсацію у матчі проти Звєрєва молодшого.

Турнір у Санкт-Петербурзі зібрав відмінних тенісистів, включаючи молодих гравців топ рівня. Марін Чиліч коштом свого досвіду зміг дійти фіналу, обігравши гідних суперників. До хорвата повернулася його впевненість на власній подачі, а швидкість пересування по задній лінії суттєво покращилася. У другому півфіналі Тейлор Фріц програв Штруффу перший сет, але потім зміг реалізувати свою перевагу, взявши дві партії. 6-1 6-3 Фріц виграв два сети, практично не залишивши німецькому тенісистові шансів.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.