Невдалий старт Андрія Шевченка на посаді головного тренера Дженоа

Дженоа Андрій Шевченко

Достатньо прогнозовано Андрій Шевченко разом зі своєю новою командою не зміг взяти очки у матчі проти Роми. Дженоа на домашньому стадіоні максимально намагалася грати від захисту, але на останніх хвилинах пропустила два голи. Захисна стратегія була вимушена, оскільки клуб знаходиться у зоні вильоту та основним завданням українського фахівця є збереження прописки у Серії А.

Головний тренер римської Роми відзначився своїми висловлюваннями до початку матчу та після зустрічі. Він наголосив, що буде дуже радий, якщо Шевченко почне свою кар’єру в Дженоа з поразки. Андрій подарував Жозе Моуріньо пляшку червоного вина до старту гри, виявивши повагу до титулованого тренера. Після матчу португальський фахівець побажав своєму колишньому підопічному майбутніх перемог.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.