Звєрєв молодший в черговий раз обіграв першу ракетку світу

Медведєв Звєрєв теніс

Олександр Звєрєв зміг у черговий раз виграти у Новака Джоковича в цьому сезоні. Перша ракетка світу не змогла впоратися з психологічним тиском після першого програного сету. Сербський тенісист виграв другу партію, але потім Звєрєв реалізував один брейк і вийшов у фінал підсумкового турніру 2021 року. Букмекери вважали фаворитом Джоковіча, але Новак програв у трьох партіях.

У другому півфіналі сенсаційний Рууд не зміг показати гідну гру у матчі проти Медведєва. Друга ракетка світу за версією ATP показав гідний теніс на задній лінії, конвертувавши помилки суперника у бажаний результат. На подачі Данила у Каспера практично не було шансів, тому у фінал вийшов той, хто найбільше цього заслуговав в цьому сезоні. Вирішальний поєдинок підсумкового турніру пройде в неділю 21 листопада за участю Олександра Звєрева та Данила Медведєва.

А ви вже обрали свого фаворита, аби робити ставки на теніс цього сезону?

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.