Олександр Звєрєв завершив сезон перемогою на підсумковому турнірі ATP

Звєрєв Медведєв Турін

Букмекери вважали фаворитом фінального матчу підсумкового турніру року Данила Медведєва, але Олександр Звєрєв був із цим не згоден. Німецький тенісист провів найвдаліший сезон у своїй кар’єрі, попри те, що турнір Великого Шлему виграти не вдалося. Звєрєв молодший сенсаційно взяв золото на Олімпіаді в Токіо і в Турині став переможцем одного з найпрестижніших тенісних турнірів.

Фінал із Медведєвим розпочався під диктування німецького спортсмена, який на старті першої партії зміг взяти чужу подачу. Тиску на Звєрєва до матчу не було, тому він зміг викластися на максимум і конвертував свій психологічний спокій у бажаний результат. Другий сет також закінчився перемогою Олександра, який практично не залишив жодного шансу Данилові. Звєрєв виграв титул рейтингу ATP, довівши всім, що він також претендує на звання найкращого тенісиста планети.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.