Основні причини поразки Джоковича у фіналі US Open 2021

Джокович Медведєв фінал

Данило Медведєв сенсаційно виграв у фіналі американського тенісного турніру Великого Шолому на US Open. Ніхто не міг передбачити, що доля даного титулу вирішиться в трьох партіях і Джокович зможе зробити всього лише один брейк, який вже практично нічого не вирішував. Мрія сербського тенісиста стала практично неможливою для втілення в майбутньому, тому що його кар’єра поступово підходить до вікового завершення. Буде вкрай складно знову виграти три поспіль Великих Шлеми протягом року знову, тому Джокович був настільки засмучений після поразки.

Безперечно, Медведєв показав дуже стабільну гру на задній лінії. Він підготувався не лише фізично, а психологічно. Джокович перебував під величезним тиском, тому що він міг стати володарем Золотого Шолому, вигравши всі чотири престижні турніри поспіль протягом календарного року. Сербу не вистачило психологічної стійкості, тому що протягом усього сезону показувати стабільність вкрай складно. Втома стала помітною ще на Олімпійських Іграх в Токіо. Програні матчі на Олімпіаді могли стати причиною відсутності стовідсоткової впевненості протягом всього US Open. Джокович по ходу змагань декілька раз програвав перший сет, але потім повертався в гру. Медведєв передбачив такий розвиток подій, тому в другому і третьому сеті лише посилив свій тиск на першу ракетку світу. Програш 0-3 стане для Новака уроком, але дійти до четвертої перемоги поспіль в одному сезоні вже буде набагато складніше.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.