Останні новини про скандальну Суперлігу Європи

Новини Суперліги Європи

Президент мадридського Реала і скандальної Суперліги Європи — Флорентіно Перес запропонував скоротити тривалість футбольних матчів. Він вважає, що глядачі стомлені затяжними зустрічами, в яких дуже часто команди не демонструють видовищної гри.

12 клубів засновників нового футбольного турніру Суперліги Європи зробили перший внесок в розмірі 3.5 млрд євро. Серйозність намірів президентів і команд можна вважати беззаперечними, тому вже в наступному сезоні ми зможемо побачити нові футбольні змагання топ рівня.

Колишній футболіст італійської Роми висловився проти створення Суперліги Європи, заявивши, що Мілан, Ювентус і Інтер повинні бути відсторонені від участі в Серії А. Антоніо Кассано впевнений, що 12 клубів не можуть управляти всім футболом в Європі.

Після нічийного результату в матчі Лідс — Ліверпуль представники команди господарів опублікували жартівливий пост на сторінці клубу в Твіттері з фразою: «У нас вийшло вистояти проти клубу Суперліги».

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.