Останній матч для донецького Шахтаря у футбольній Лізі Чемпіонів

Шахтар Донецьк Шериф

Донецький клуб не зміг вийти в єврокубки весни, але ще треба зіграти останній матч Ліги Чемпіонів у груповому турнірі. Суперником знову буде молдавський Шериф, котрому Шахтар програв у другому турі з рахунком 2-0. Зробити прогноз на цей поєдинок найкраще в БК VBet, де можна знайти найвигідніші коефіцієнти та величезний вибір різних результатів. Наприклад, можна зробити ставку на індивідуальний тотал Шахтаря, оскільки «гірники» намагатимуться забити у ворота суперників не менш двох голів.

Дивує статистика напередодні цього матчу. Шериф зміг забити у розіграші групового турніру Ліги Чемпіонів 3 голи. Шахтар жодного разу не зміг вразити ворота суперників на своєму стадіоні у цій ЛЧ. Донецький клуб може заробити очки, які не завадять загальному рейтингу України в УЄФА. Також у Лізі Чемпіонів за перемогу дають кругленьку суму, тому додаткову мотивацію шукати не доведеться.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.