Петраков офіційно став головним тренером збірної України з футболу

Петраков Олександр Україна

Вихід у раунд стикових матчів, де розігруватимуться путівки на футбольний мундіаль, дозволив Олександру Петракову обійняти посаду головного тренера збірної України. Досвідчений наставник пройшов повний шлях кар’єрних сходів, починаючи тренувати юнацькі та молодіжні команди.

Петраков показав відмінні результати з українською збірною, обігравши Боснію та Герцеговину у дуже важливому поєдинку за вихід із другого рядка групи відбору на Чемпіонат Світу 2022 року. Після перемоги на виїзді 0-2 його було запрошено до Федерації Футболу України і з ним було підписано контракт. Навіть якщо збірна команда не вийде на цей турнір, з великою ймовірністю Петраков залишиться на своїй посаді.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.