Після Євро 2020 УЄФА порушило справу проти футбольної Асоціації Англії

Вболівальники Англії Євро

До початку матчу фіналу Євро 2020 футбольні вболівальники з англійської сторони почали громити стадіон Уемблі з метою на нього прорватися. Потім були помічені численні порушення по ходу фінального поєдинку Англії з Італією. Вболівальники поводилися дуже непристойно, кидаючись пляшками з трибун і не поважаючи національний гімн італійської збірної. Також були помічені інциденти насильства, які з’явилися в інтернеті. Англійські вболівальники цілеспрямовано і безпричинно проявляли фізичне насильство людям, які були на стадіоні та нібито вболівали за Італію.

На підставі цих фактів УЄФА порушили справу проти футбольної Асоціації Англії та, швидше за все, останнім доведеться виплатити великий штраф і в майбутніх матчах збірної ми не побачимо їх уболівальників на стадіоні. Подібна поведінка фанатів не пояснюється нічим і вона не повинна залишитися безкарною. Багато цінителів футболу висловилися про поведінку уболівальників в соціальних мережах, засуджуючи подібні випади.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.