Пригоди італійських спортсменів в Лондоні

Італія Берреттіні Фінал

Дві великі спортивні події пройшли в Лондоні в неділю 11 липня. Спочатку в денний час на кортах Вімблдону відбувся чоловічий фінал за участю італійського тенісиста Маттео Берреттіні, а потім збірна Італії у фіналі Євро 2020 зустрілася в Лондоні в матчі проти Англії. Обидві події привернули увагу любителів спорту, зібравши повні стадіони. Новак Джокович зміг перевершити свого суперника на трав’яному корті, вигравши в чотирьох сетах. Після сенсаційного програшу в першій партії сербський тенісист почав домінувати на корті, вигравши всі три наступних сети з однаковим рахунком 6-4. Джокович виграв третій турнір Великого Шлему поспіль в цьому сезоні, впритул наблизившись до Золотого Шлеому для якого потрібно виграти всі чотири «мейджори» в одному сезоні. Італієць Берреттіні продемонстрував хороший теніс, але не зміг стрибнути вище своєї голови. У нього були шанси на виграш четвертого сету, але везіння і майстерність першої ракетки світу зіграли ключову роль.

Фінал Євро 2020 був максимально феєричним, тому що на третій хвилині Англія змогла реалізувати контратаку, забивши перший гол на старті вирішального поєдинку турніру. Після цього англійські футболісти повністю віддали ініціативу суперникам, а Італія конвертувала перевагу у володінні м’ячем в забитий гол у другому таймі. Попри численні гольові моменти італійців протягом додаткових таймів, Англія довела справу до серії післяматчевих пенальті, але удача була на боці команди, яка впевнено пройшла до фіналу і на всі 100% заслужила підняти кубок чемпіонів Євро 2020 над своєю головою. У серії пенальті головним героєм став Доннарумма, а два футболісти збірної Англії, на яких зробили ставку на 120 хвилині матчі, промахнулися в процесі пробиття 11-ти метрових.