Півфінали тенісних турнірів в Антверпені та Москві

Турнір Антверпен теніс

З настанням осені почалися хардові тенісні турніри в приміщенні. Топові тенісисти світу беруть участь в даних змаганнях, створюючи для уболівальників справжнє видовище. У Бельгії турнір в Антверпені підніс кілька сенсацій, але в півфінал вийшли Сіннер і Харріс, а в другій зустрічі зіграють Бруксбі та Шварцман. У першому матчі фаворитом є Сіннер, але його суперник в цьому сезоні суттєво підняв свій рівень, тому ми можемо побачити активну гру південноафриканського тенісиста на задній лінії. Харріс постарається показати свою кращу гру, тому не виключено, що глядачів чекає поєдинок з трьох партій.

В Москві на цьому тижні Беранкіс зміг дістатися досить далеко, але його суперником по півфіналу буде досвідчений Марін Чиліч. Хорват без проблем розібрався зі своїм суперником у чвертьфіналі, віддавши всього лише три гейми. Беранкіс користується своєю сильною подачею при достатньо низькому зрості. Він може нав’язати боротьбу на тай-брейках, тому Чілічу точно буде непросто. А в другому півфіналі Карацев, який в цьому сезоні продовжує дивувати, зіграє проти Карена Хачанова. Принципова зустріч двох російських тенісистів на кортах Москви точно повинна затягнутися, оскільки буде завзята боротьба практично за кожне очко. Завжди гравці в рідних стінах викладаються на максимум, мотивуючись підтримкою трибун.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.