При якому розкладі збірна України вийде в 1/8 Євро 2020

Україна Євро 2020

Після провального останнього матчу в грі з Австрією збірна України з футболу зберегла примарні шанси на вихід у фінальну частину чемпіонату Європи 2020. Команда в останньому турі групового етапу не проявила волю до перемоги, практично не створивши жодного гольового моменту упродовж всього поєдинку. Австрія могла б забити кілька голів, які могли стати причиною численних помилок. У цьому збірній України дійсно пощастило, що в їх ворота залетів лише один м’яч. Але тепер від них нічого не залежить і потрібно сподіватися на вдалі результати в інших групах, щоб потрапити в шістку з восьми найкращих третіх місць.

Росія досить передбачувано програла Данії на виїзді в Копенгагені з рахунком 1-4. Коштом перемоги Бельгії у Фінляндії 2-0 — збірна України обійшла третє місце даної групи та тепер потрібно сподіватися на вдалий результат в одній з трьох інших груп, які зіграють сьогодні та завтра. У групі D Англія та Чехія гарантували собі перше і друге місце, а Хорватія і Шотландія будуть боротися за третю сходинку. У разі їх нічиї українські футболісти автоматично отримають путівку в плей-офф. Якщо цей поєдинок завершиться чиєюсь перемогою, в України залишиться остання надія на групи E і F. У випадку з Португалією і Францією, швидше за все, тут не буде вдалого результату для українців, тому що португальці мають позитивну статистику забитих голів. Отже, для виходу в 1/8 Україні потрібні сприятливі розклади в групі E, де тільки Швеція поки гарантувала собі вихід з першого рядку. Іспанія повинна перемагати у Словаччині, а виграш Швеції в матчі з Польщею гарантує путівку для українців. Нічия шведів з поляками також підійде для збірної України, якщо Іспанія забере прогнозовані три очки.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.