Шанси збірної України на вихід з групи на Євро 2020

Україна Австрія Євро

Після перемоги над Північною Македонією і програшу австрійців в матчі з Нідерландами збірна України з футболу має непогані шанси на вихід в 1/8 фіналу чемпіонату Європи 2020. Внаслідок вдалої статистики забитих і пропущених голів українці перебувають на другій сходинці групи, тому нічийний результат в останньому турі групового етапу дозволить їм гарантовано пройти в вирішальні матчі турніру.

Але є один дуже цікавий момент, який навряд чи розглядається тренерським складом збірної України. Якщо українська команда програє останній матч проти Австрії, вони також мають відмінні шанси вийти серед третіх місць. З другого рядка з великою часткою ймовірності Україна виходить на збірну Італії, що є не найкращим варіантом. Звичайно ж, аналітики розглядають ймовірність попадання на італійців, але ніхто не буде спеціально програвати матч Австрії в останньому турі. Вийти на першу сходинку групи також не вдасться, а значить, заздалегідь можна готуватися до протистояння з чотирикратними чемпіонами світу.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.